Ayşen, kimsesiz çocuklar için kolları sıvadı

2000’li yıllardan itibaren müzik piyasasına yön veren isimlerin başında yer alan beste fabrikatörü Ayşen, şimdi de kimsesiz çocuklar için kolları sıvadı.

Kimsesiz çocuklara iPad üzerinden ses, görüntü ve interaktif ortam yardımıyla, şarkıların yapısını ve nasıl ortaya çıktığını öğretmeyi amaçlıyor. Müziğin insan ruhu için çok önemli olduğunu söyleyen ünlü şarkıcı, “Önce çocukların ruhunu beslemeyi amaçlıyorum” dedi. Bu konuda bir dernekten de yardım alacak sanatçı, tecrübelerini anlatacak bir kitapta yazmaya hazırlanıyor.

Anne olmak istiyor

Ayşen, sanat kariyerinde yeni çıkardığı ‘Bunlar Var Ya’ singlesini yaptığı dönemde sıkı bir çalışma yaptığını söyledi. “Yeni single için yeni imaj yaptım” diyen şarkıcının, yayınlanmaya başlanan klibi de kısa sürede 2 milyon organik izleme aldı. 2. şarkıya da hazırlık yapmaya başlayan Ayşen, “Stüdyo çalışmalarım devam ediyor ama şu anda önceliğim çocuklar. Allah kısmet ederse bende anne olmak istiyorum” dedi.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.