Ayşen “Bunlar Var Ya”

90’lı yılların en popüler yorumcularından biri olan Ayşen, uzun bir aradan sonra “Bunlar Var Ya” isimli teklisini çıkardı.

DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda çıkan Bunlar Var Ya isimli şarkının sözleri Ayşen’e, müziği Kemal Şimşekyay’a, aranjesi ise Volga Tamöz’e ait.

Albüm yapmadığı yıllarda müzikle hep içiçe olan Ayşen, Kemal Şimşekyay’la birlikte yaptıkları ve hit olan şarkılarıyla sektörde isimlerinden oldukça fazla söz ettirdiler.

Daha önce Ajda Pekkan, Ebru Gündeş, Demet Akalın, Murat Boz, Serdar Ortaç, İrem Derici, Ece Seçkin gibi bir çok isme şarkı veren Ayşen, Bunlar Var Ya şarkısını sır gibi herkesten kendisine sakladı.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.