Aydilge, eşiyle tanışmalarının ikinci yıl dönümünü Ağva’da kutladı

Şarkılarıyla olduğu kadar duyarlı kişiliğiyle de genç neslin örnek aldığı sanatçılardan olan Aydilge, eşiyle tanışmalarının ikinci yıl dönümünü Ağva’da kutladı.

Geçtiğimiz sene Haziran ayında çok konuşulan masal gibi bir düğünle evlenen Aydilge ve eşi keman sanatçısı Utku Barış Andaç, mutluluklarını sosyal medyadan da sevenleriyle paylaştı. Gece ile gündüzün eşit olduğu 21 Mart’a ithafen bir de eşitlik mesajı veren çift ”Gece ile gündüz bugün nasıl eşitse, kadınla erkek de her gün öyle olmalı” ifadesinde bulundu.

blank

AMERİKA’DA SARILMAK 60 DOLAR BİZ DE SARILMAK BEDAVA

Sosyal medyasında, Amerika’da 60 dolar karşılığı sarılma seansları başladığını ve insanların sarılabilecek birilerine ihtiyaç duydukları için para verip bu hizmeti aldığını yazan Aydilge, ”Ne mutlu ki bizim ülkemizde hala sarılmak bedava” diyerek, eşiyle kucaklaştığı bir fotoğrafını da paylaştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.