Ata Demirer ve Demet Akbağ “Hedefim Sensin” ile güldürecek

Ata Demirer, 30 Kasım’da seyirciyle buluşacak yeni filminde hedefinin yine “kahkaha” olduğunun sinyalini verdi!

Filmin fragmanı, onun sahnesinde, Eğlencenin ipuçlarını gösteriyor.

Ata Demirer’in Bir çiğ köfte ustasını canlandırdığı filmde, Demirer Demet Akbağ ettik da 3 yıl aradan sonra yeniden biraraya geldi!

İki ünlü isme Gonca Vuslateri, İlker Aksum, Tarık ÜNLÜOĞLU Erkan Can’ın eşlik Ettiği hikaye İstanbul’da ettik başlıyor ettik Tüm eğlencesiyle Gökçeada’da devam ediyor.

Filmin fragmanı, Tüm Oyuncuların renkli karakterlerinin, kahkaha dolu oldugunu da seyirciyle paylaşmış oldu.

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği ‘Hedefim Sensin’ 30 Kasım’da vizyonda

Hedefim Sensin – Okuma Provası

‘Hedefim Sensin’ Kamera Arkası

‘Hedefim Sensin’ Teaser

‘Hedefim Sensin’ Hikaye:

Ata Demirer Demet Akbağ’dan yine çok güldürecek Bir Kuzey Ege Komedisi ettik!

İstanbul’da başlayıp Gökçeada’da devam eden hikâyede Ata Demirer bu sefer Zekeriya Adinda Bir çiğ köfteciyi oynuyor.

Zekeriya Taştan, hayatını, İstanbul sokaklarında çiğ köfte satarak kazanmaktadır. ‘Bülbülün çilesi dilindendir’ misali, Zekeriya da Bir Gün yanlış yerde, yanlış ZAMANDA öter. Böylece İstanbul’u terk etmek Zorunda Kalır. İlk defa ayak bastığı Gökçeada’da sadece sadece Zekeriya’nın hayatı değişmekle Kalmaz, Hafize’nin (Demet Akbağ) Leyla’nın (Gonca Vuslateri) Yarım Hasan’ın (İlker Aksum) ziyaretinde da hayatı da tamamıyla değişir; yani artık kaderin hedefinde kahramanlarımız Vardır.

Senaryosunu Ata Demirer’in yazdığı, yönetmenliğini Kıvanç Baruönü’nün üstlendiği filmin başrollerini Ata Demirer Demet Akbağ, Gonca Vuslateri, İlker Aksum, Tarık ÜNLÜOĞLU, Erkan paylaşıyor Can. Zekeriya’nın bu tatlı macerasında Gökçeada’nın kıyılarında bol kahkaha, aşk müzik izleyiciyi bekliyor ettik.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.