Aşkım Kapışmak uluslararası bir çalışmaya imza atmaya hazırlanıyor

Davranış Bilimleri ve İletişim Uzmanı Aşkım Kapışmak, uluslararası bir çalışmaya imza atmaya hazırlanıyor.

Son dönemde Türkiye’de ve yurt dışında gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Aşkım Kapışmak, dünyanın en önemli psikoloji üniversiteleri arasında gösterilen Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi’ne (SWPS) davet edildi. Üniversitenin özel davetlisi olarak Polonya’ya gidecek olan Aşkım Kapışmak, 14 Mart’ta gerçekleştireceği seminerde, Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi eğitimcilerine ve öğrencilerine ‘Yeni dünyada iletişim ve motivasyon teknikleri’ üzerine bir konuşma gerçekleştirecek. Dünyaca ünlü birçok iletişim uzmanının konuşma yaptığı sahnede uluslararası bir çalışmaya imza atacak olan ilk Türk İletişimci olmanın gururunu yaşadığını belirten Aşkım Kapışmak “Mesleğe başladığımda tek amacım tüm dünyaya ulaşabilmekti. Avrupa’daki çalışmalarım ve seminerlerimin kısa sürede bu kadar etki yaratması benim ve ülkem adına büyük gurur verici. Bir Türk eğitimci olarak dünya da hem kendimi geliştirmeye hem de ulaşabildiğim her insana dokunmaya devam edeceğim. Benim için çok özel bir çalışma olacak” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.