YouTube / gazetemag tv

Asena Atalay’dan Arda Turan ve Berkay kavgasına ilk yorum

Caner Erkin’le evliyken şarkıcı Berkay’la fotoğrafları ortaya çıkan Asena Atalay, Arda ve Berkay kavgası için katıldığı magazin programında “Aslıhan için çok üzüldüm.” dedi.

Sunucu Asena Atalay, Gülşen Yüksel Salt ve Müge Dağıstanlı’nın sunuculuğunu yaptığı 2. Sayfa’ya konuk oldu. Asena, geçtiğimiz günlerde kavga eden Arda Turan ve Berkay Şahin hakkında da ilk kez konuştu.

“KAVGANIN OLDUĞU MEKANA BASIN GİREMİYOR”

2013 yılında Caner Erkin’le evliyken Berkay Şahin’le alışveriş merkezinde görüntülenen Asena Atalay, Berkay ve Arda’nın kavgası hakkında sessizliğini bozdu. Atalay, “Mahkemeye taşınan bir olay ve mekanın içinde kamera kayıtları yok. Kavganın olduğu mekan çok küçük oranın tercih edilmesindeki en büyük etkende basının orada olmaması. Konu mahkemeye taşındığı için sonuçlanmadan konuşmak doğru değil.” dedi.

“OLAYDA EN ÇOK ASLIHAN’A ÜZÜLDÜM”

Atalay, açıklamalarına şu sözlerle devam etti: “Ama ben Aslıhan’a hamile olduğu için çok üzüldüm. 8 buçuk aylık hamileydi çok riskli bir durum. Basında çok acımasız davranıyor. Bu kadar çok haber yapılması için çocuğun doğması beklenebilirdi. Allah’a şükür bebek sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi.

“KONUNUN BANA DÖNMESİYLE İLGİLENMİYORUM”

Aslıhan’a ‘Önemli olan sensin inşallah bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın’ diye mesajda attım. Olayı görünce direk Arda’nın dışarıda olmasına kızdım ama oda karısından özür diledi. Konunun bana dönmesiyle insanların ne düşündüğüne ilgilenmiyorum. Bizde boş yorum yapan fazla kişi var.”

BERKAY’LA BEBEK ODASINDAN ÇIKARKEN GÖRÜNTÜLENMİŞTİ

2013 yılında gazetecilerin yakaladığı olay aylarca magazin basınını meşgul etmişti. O dönem Caner Erkin ile evli olan Asena Erkin, şarkıcı Berkay ile Akmerkez’deki bebek odasından çıkarken objektiflere yakalanmıştı. Eşini aldattığı ileri sürülen Asena Erkin ile Caner Erkin yollarını ayırmıştı.

Arda Turan ve Berkay Şahin, geçtiğimiz günlerde gittikleri eğlence mekanında kavga etti. Kavgada sinirlerine hakim olmayan Turan, Berkay’ın burnunu kırdıktan sonra silahıyla hastaneye gitti. Olayın büyümesiyle açılan

NE OLMUŞTU?

Futbolcu Arda Turan ve şarkıcı Berkay Şahin, geçtiğimiz gün gittikleri eğlence mekanında kavga etti. Arda tarafından Berkay’ın karısı Özlem Ada Şahin’e sarkıntılık iddiasından dolayı çıkan tartışma kavgaya dönüşmüş, futbolcu şarkıcının burnunu kırmıştı. Kavga sonrası Arda Turan, belindeki tabancayla Berkay’ın tedavi gördüğü hastaneye gitmişti. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca hazırlanan iddianamede Arda Turan’a 12,5 yıla, Berkay Şahin’e ise 2 yıla kadar hapis isteniyor.Yaşanan olayların ardından akıllara 2013 yılında Caner Erkin’le evliyken Berkay’la görüntülenen Asena Atalay’ı getirdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.