YouTube / gazetemag tv

İŞTE! Mustafa Sandal’ın Ceren Hindistan’a attığı aşk mesajları

Ceren Hindistan’la aşk yaşadığı söylentileriyle gündeme gelen ve “Sadece arkadaşız” diyen Mustafa Sandal’ın Hindistan’a attığı özel mesajlar ortaya çıktı.

Oyuncu Ceren Hindistan, dün Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ programına konuk oldu. Programın sunucularının yayın öncesi konuştuğu Hindistan, Mustafa Sandal’ın kendisine attığı özel mesajları okuttu.

“SANA AŞIK OLMAKTAN BAŞKA ÇARE BIRAKMADIN”

11 yıllık eşi Emina Jahoviç ile yakın zamanda yollarını ayıran Mustafa Sandal, Hindistan’ın “Tanışma aşamasındayız” açıklamasının ardından aşk iddialarını reddetmişti. 2.Sayfa’nın sunucuları Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt, Ceren Hindistan’ın Mustafa Sandal’dan gelen mesajları kendilerine gösterdiğini açıkladı. İkilinin açıklamalarına göre Mustafa Sandal, Ceren Hindistan’a şu mesajları atmış: “Sen çok güzelsin, ben yakışıklı neden sevgili olmuyoruz?”, “Tek sıkıntı sana bakarken yaşanacak konsantrasyon bozukluğu”, “Bana sana aşık olmaktan başka çare bırakmadın beni flörtle kandıramazsın”, “Gördün mü magazinlerdeki resimleri nasıl da güzel duruyoruz.”, ” Bana fotoğraf atar mısın gözlerine bakmak istiyorum”

“NEREDE OTURUYORSUN”

Sunucular, Sandal’ın güzel oyuncuya “Nerede oturuyorsun hemen adresine ver geleyim.” diye mesajlarda attığını söyledi.

“MUSTAFA’YLA TANIŞMA AŞAMASINDAYIZ”

Ceren Hindistan, dün yaptığı açıklamada “Mustafa benim için değerli ve sevdiğim bir insan arkadaşız ve konuşuyoruz. Özel hayatı konuşmaktan yana olmadım ve birbirimizi tanıma aşamasındayız, görüşüyoruz, konuşuyoruz. Karşı tarafta (Mustafa Sandal) istemediği için beni bastırıyor bu konu ondan açıklayamıyorum. Mustafa’ya aşık olmayacak bir kadın tanımıyorum. Bu süreç birbirimizi tanıyarak özel şekilde kalsın istiyoruz. Sosyal medya üzerinden konuşmaya başladık” açıklamasını yapmıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.