Aqua Florya AVM “Brandsandmore Alışveriş, Moda ve Sosyal Destek Günleri”ne ev sahipliği yapıyor

Aqua Florya AVM, 9-12 Haziran tarihleri arasında seçkin markaların katılımıyla gerçekleşecek olan “Brandsandmore Alışveriş, Moda ve Sosyal Destek Günleri”ne ev sahipliği yapıyor.

Brandsandmore kurucusu Aslı Özdemir organizasyonuyla yapılacak olan alışveriş günleri, 4 gün boyunca birbirinden farklı sektördeki girişimcilerin markalarını sergileyip tüketicisiyle buluşturma imkanı sağlayacak. Aynı zamanda Alışveriş, Moda ve Sosyal Destek Günleri, ikinci kez özel gereksinimli bireylerin hayatın her alanında eşit yaşam koşullarında yer alabilmesi için 32 yıldır kesintisiz olarak faaliyet gösteren İstanbul Zihinsel Engelliler İçin Eğitim ve Dayanışma Vakfı (İZEV) için gerçekleşecek.

Birbirinden keyifli söyleşilerin de yer alacağı Aqua Florya AVM’deki alışveriş günleri; Aslı Hünel, Özge Ulusoy, Ivana Sert, Emel Yıldırım, Gülay Kamaz, Yeliz Yasa, Nihan Akın, Beste Korkmaz, Merve Aydın, Elif Kaya ve Jason Tahincioğlu, Çağrı Müftüoğlu, Işıl Donat gibi ünlü isimlerin de ziyaretiyle dolu dolu geçecek.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.