Apple CEO’su Tim Cook’tan Ankara katliamı mesajı

Apple CEO’su Tim Cook, Ankara’da yaşanan katliam için sosyal medya aracılığıyla Türkiye’ye taziye ve iyi dileklerini iletti.

Ankara’da 10 Ekim Cumartesi günü ‘Savaşa İnat, Barış Hemen Şimdi’ mitingi öncesinde yaşanan, onlarca kişinin hayatını kaybetmesine ve yüzlerce kişinin yaralanmasına neden olan bombalı saldırı sonrasında ülkede 3 günlük yas ilan edilirken, dünya çapında da terör olayına tepki yağdı.

Cumhuriyet tarihinin en kanlı saldırısı için dünya çapında birçok sanatçı ve ünlü isim sosyal medya sitelerindeki paylaşımlarıyla tepkilerini dile getirdi.

Teknoyo’nun haberine göre Ankara’daki saldırıya tepki gösteren ve Türk halkının üzüntüsünü paylaşan isimlerden biri de Apple İcra Kurulu Başkanı (CEO) Tim Cook oldu.

Dev teknoloji şirketinin CEO’su Tim Cook, Twitter üzerinden, “Türkiye’de bombalamalardan etkilenen herkes için dualar, başsağlığı ve umut” yazarak Türkiye’ye taziye ve iyi dileklerini iletti.

cook

Cook’un bu paylaşımı takipçilerinden büyük takdir topladı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.