Adı Ebru Şallı ile aşk dedikodularına karışan Cem Yılmaz’dan Sinan Akçıl’la ilgili şok sözler

Adı Ebru Şallı ile aşk dedikodularına karışan Cem Yılmaz’dan Şallı’nın eski aşkı Sinan Akçıl’la ilgili şok sözler…

Çılgın gösteri Fuerza Bruta, geçtiğimiz akşam gerçekleştirilen kapanış gecesi galasında iş, sanat ve cemiyet dünyasının önde gelen isimlerini ağırladı.

Fuerza Bruta, 24 Kasım Perşembe akşamı Vakko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko ev sahipliğinde gerçekleşti.

Gece sonunda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Cem Yılmaz, Ebru Şallı’nın eski sevgilisi Sinan Akçıl’ın içeride olduğunu hatırlatan gazetecilere, “Sinan kim kardeşim? Ben tanımıyorum öyle birisini” dedi.

Basın mensuplarının Sinan Akçıl’ı hatırlatması üzerine ünlü komedyen, “Yok yok yanyana gelmedik, hatta hiç karşılaşmadık bile” diyerek, koşar adım aracına ilerledi. Yılmaz, araç içerisinde kendisini bekleyen sarışın bayanın kim olduğuna dair soruya cevap vermedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.