gazetemag tv

Jennifer Lawrence, hayranlarından korkuyor

Jennifer Lawrence, özel hayatı, aşkı ve korkuları hakkında samimi itiraflarda bulundu.

Oscar ödüllü oyuncu Jennifer Lawrence, Vanity Fair dergisinin özel sayısı için röportaj verdi. Özel hayatı hakkında samimi itiraflarda bulunan Jennifer Lawrence, Darren Aronofsky ile ilişkisi hakkında ilk kez konuştu.

47 yaşındaki yönetmen Darren Aronofsky ile aşk yaşadığı söylenen Jennifer Lawrence, hakkında “sevgilim” demekten çekinse de başarılı yönetmene övgüler yağdırmayı ihmal etmeyerek onun öngörülü ve vizyon sahibi biri olduğunu söyledi.

Hayranları hakkındaki bir soruya da ilk kez yanıt veren Lawrence, insanların kendisine yabancı olduğunu ve bu nedenle hayranlarından korktuğunu açıkladı.

Kendisi için oldukça korumacı bir yanı olduğunu söyleyen Jennifer Lawrence, gizliliğini savunma hakkı olduğunu belirtti.

jennifer-lawrence1

Özellikle kendisinden izin almadan fotoğrafını çekmeye çalışan insanlara karşı kaba davranışlar sergilediğini ve özel hayatını korumanın kendisi için tam zamanlı bir iş olduğunu söyledi.

Lawrence, çekimlerde Valentino, Dior, Armani Prive, Jean Paul Gaulthier ve Alberta Ferretti tasarımlarıyla kamera karşısına geçti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.