Adele: Yaklaşık 7 yıldır kimseyle öpüşmemiştim. Teşekkür ederim

Adele’in konserinde bir yanlışlık sonucu ortaya renkli görüntüler çıktı. Adele, dünya turnesi kapsamında hafta içinde Kanada’nın Vancouver şehrinde konser verdi. Şarkı arasında Nijeryalı bir hayranını sahneye davet eden şarkıcı, onunla kısa süreli sohbet etti. Hayranının, konser için Afrika’dan Kanada’ya geldiğini öğrenen Adele, genç Nijeryalı’ya sarılarak yanağından öpmek istedi. Tam bu sırada hayranının da şarkıcıyı öpmeye kalkmasıyla ikili bir an için dudak dudağa geldi.

Kameralara yansıyan sürpriz öpücüğün ardından çığlıklar atan 28 yaşındaki Adele, “Yaklaşık 7 yıldır kimseyle öpüşmemiştim. Teşekkür ederim” diye espri yaptı. Olayın etkisini üzerinden atayamayan genç hayranı ise şarkıcıyla selfie çektikten sonra sahneden indi.

1,5 MİLYAR TIKLANDI

Genç şarkıcı Adele’in son çıkardığı ‘Hello’ şarkısı tüm dünyada geniş yankı uyandırdı. Tüm müzik dinleme kanallarında birinci sıraya yükselen şarkının, Youtube’da tıklanma sayısı ise 1.648.771.029 oldu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.