Acun ve Şeyma, Angelina ve Brad çiftine özendi

Şeyma Subaşı’yla hayatını birleştiren Acun Ilıcalı kısa ve net konuştu: “Fazla söze gerek yok, resim her şeyi anlatıyor.”

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’yla Şeyma Subaşı önceki gün Marsilya’nın Türk Konsolosluğu’nda nikah kıydı. Düğünleri de dün akşam 250 davetlinin katılımıyla St. Tropez’de gerçekleşti. Hazırlanma aşamasından, nikaha kadar her detayı paylaşan Şeyma Subaşı’nın aksine Acun Ilıcalı dün sabah tek bir kare paylaştı. Ünlü isim fotoğrafa, “Fazla söze gerek yok, resim her şeyi anlatıyor” notunu yazdı. Paylaştığı fotoğrafla adeta düşman çatlatan Acun Ilıcalı, kötü yorum yapanlara da fotoğrafın altındaki notuyla cevap verdi.

ANGELINA VE BRAD ÇİFTİNE ÖZENDİLER!

Yakın arkadaşlarının hazır bulunduğu geceden renkli görüntüleri sosyal medya hesaplarından da paylaşan ikili bu paylaşımlarını ‘Şeymacun’ hashtagiyle yapınca akıllara geride bıraktığımız haftalarda evliliklerini sonlandıran Brad Pitt ve Angelina Jolie geldi. Onlar da aralarındaki uyumla ‘Brangelina’ lakabını almıştı.

Aleyna Tilki’yle dalga geçti

Nikah sonrası yapılan kutlamada çiftin arkadaşları Aleyna Tilki’nin O Sen Olsan Bari şarkısını söyleyip Şeyma Subaşı’nı oynatmaya çalışınca taze gelinden “O ne ya?” tepkisi geldi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.