Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı, Bodrum’da yemek yerken görüntülendi!

Kızı Melisa ile Bodrum'a tatilde olan Şeyma Subaşı verdiği üstsüz pozla olay olmuştu. Şeyma Subaşı eski eşi Acun Ilıcalı ile de bir araya gelerek akşam yemeği yedi.

Haziran ayında seyahat kısıtlamalarının kalkmasıyla birlikte tatil sezonunu açan Şeyma Subaşı, kızı Melisa’yı da alarak İzmir’den Bodrum’a uçtu.

Sık sık tatil fotoğraflarını paylaşan Subaşı, Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaştığı sırtı dönük olarak verdiği çıplak pozla gündem olmuştu.

Şeyma Subaşı’nın eski eşi Acun Ilıcalı da Bodrum’da tatil yapıyor. Subaşı sevgilisi Guido’nun ülkesine dönmesi sonrası ailesiyle daha çok vakit geçirmeye başladı. Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı geçtiğimiz akşam Gümüşlük’te yemek yerken görüntülendi.

blank

Çiftin birlikte olduğunu ise restoranda olan kişilerin görüntüleyip paylaşmasıyla ortaya çıktı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.