YouTube / gazetemag tv

Acun Ilıcalı, Murat Boz’un öpücük anını paylaştı

O Ses Türkiye’nin çekimlerinin kamera arkasını paylaşan Acun Ilıcalı, Murat Boz’un kızı Melisa’ya öpücük attığı anı kameraya aldı. Ilıcalı, sosyal medya hesabından bu anları takipçileriyle paylaştı.

Cumartesi akşamı yeni sezona merhaba diyecek olan O Ses Türkiye’nin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Programın yapımcısı ve sunucusu, Acun Ilıcalı ise çekimlerin kamera arkasını sosyal medya hesabından sıkça takipçileriyle paylaşıyor.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI

Acun Ilıcalı, eğlenceli anların yaşandığı programın,kamera arkasını sık sık takipçileriyle paylaşıyor. Acun, yarışmanın yaramaz çocuğu Murat Boz’u kızı Melisa’ya öpücük atarken yakaladı.Murat Boz’a karşılık veren kızıMelisa’yı da kameraya alan Ilıcalı, komik anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.