Acun Ilıcalı, Elazığ depremi için toplanan son rakamı açıkladı!

Elazığ’daki depremzedeler için dün akşam TV8’de Tek Yürek Kampanyası gerçekleştirildi. Bu hareketiyle alkış toplayan Acun Ilıcalı, toplanan son rakamı sosyal medya hesabından açıkladı.

Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremden sonra Türkiye yaralarını sarmaya devam ediyor. Pek çok ünlü isimden maddi ve manevi destek yağarken, en büyük hareket Acun Ilıcalı’dan geldi. Ünlü televizyoncu, TV8’de Tek Yürek Elazığ depremi yardım kampanyası düzenledi.

NE KADAR TOPLANDI?

TV8’de yayınlanan TV8’de Tek Yürek bağış programında 51 milyon lira toplandı. Acun Ilıcalı, geceden elde edilen reklam gelirleriyle birlikte ise son rakamın 60 milyon TL’yi geçtiğini Instagram hesabından açıkladı.

blank

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.