Absürt komedi dizi Leyla ile Mecnun, yeniden ekrana taşınıyor

Leyla ile Mecnun kaldığı yerden devam edecek. Absürt komedi dizi Leyla ile Mecnun, yeniden ekrana taşınıyor. Acun Ilıcalı tarafından Exxen için aynı kadroyla çekileceği öğrenilen dizinin, yönetmen koltuğunda Onur Ünlü oturacak.

Paylaşılan bilgiye göre genç izleyici kitlesine sahip Leyla ile Mecnun’un haklarını satın alan Acun Ilıcalı, diziyi orijinal oyuncu kadrosuyla yeniden çekip, yeni bölümleri Exxen platformunda yayınlayacak. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Onur Ünlü oturacak. Leyla ile Mecnun’un yeni bölümlerinin yaz aylarında çekilmeye başlanacağı öngörülüyor.

blank
Leyla ile Mecnun

EFSANE DİZİ EXXEN’E TAŞINIYOR

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre Acun Ilıcalı, yeni bir “remake” yani yeniden yapım projesi için görüşmeler gerçekleştiriyor. Her şeyin planlandığı gibi gitmesi halinde bir televizyon efsanesi olan komedi dizisi Leyla ile Mecnun, yeni bölümleri ile Exxen ekranlarında yeniden seyircilerle buluşacak.

Altuntaş, konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabı üzerinden gerçekleştirdiği paylaşımda, “Acun Ilıcalı, Sihirli Annem’in ardından Exxen için bir fenomen diziyi daha yeniden çektirecek. Ilıcalı, şimdi de Leyla ile Mecnun’un haklarını aldı. Geçen aylarda 10. yaşı kutlanan diziyi yine Onur Ünlü çekecek. Dizinin eski ekibiyle görüşmeler başladı. Çekimleri yaz aylarında başlaması planlanıyor” açıklamasında bulundu.

LEYLA İLE MECNUN DİZİSİ NASIL BİTTİ?

Şubat 2011 ile Ocak 2014 tarihleri arasında 3 yıl boyunca TRT ekranlarında seyircilerle buluşan Leyla ile Mecnun, türünün Türkiye’deki en başarılı örneklerinden biri olarak kabul edilen bir absürt komedi dizisiydi. Konuları ele alış biçimiyle oldukça geniş bir hayran kitlesi oluşturmayı başaran dizi, buna rağmen final bile yapmadan ekranlara veda etmişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.