Dr. Banu Noyan, Etkinlik-Sendikasının İstanbul Bölge Başkanı seçildi

25 yıllık tecrübesi ve gerçekleştirdiği ses getiren birçok organizasyona imza atarak sektörde önemli bir yer edinen Dr. Banu Noyan, etkinlik sektörünün profesyonellerinin bir araya geldiği Etkinlik-Sendikasının Ankara da gerçekleşen genel kurulunda İstanbul Bölge Başkanı olarak seçildi.

Özellikle pandemi sürecinden en çok etkilenen sektör olan etkinlik profesyonelleri, bir araya gelerek pandemi öncesindeki enerjilerini birlikte yükseltmek için Ali Koray Özandaç’ın genel başkanı olduğu Etkinlik-Sen çatısı altında buluştular.

15-16 milyon kişinin bu meslek grubunda çalışan ve işveren olarak yer alması ve bu büyük sektörün pandemi dönemindeki mağduriyetlerini anlatmak, sektörde çalışanların belli deneyim ve alt yapıya sahip olmalarının sağlanması gibi önemli konuların yanı sıra sektöre belli standartları getirmek için sorunları tespit ederek çözüme ulaştırmak için planlamalar yapan sendika yönetimi 81 ilde faaliyetlerine başladı.

blank

81 İlin seçkin sektör mensupları güç birliği yaparak, sektöre güç ve büyük katkılar sağlayacak olmanın heyecanını paylaşıyorlar.

Banu Noyan Genel kurul sonrası hızla İstanbul İl başkanı olarak görevlendirdiği deneyimli bir isim olan Servet San ve birbirinden değerli ekibiyle çalışmalarına başladı.

blank
Gülşah Congur Uzun – Ali Koray Özandaç – Dr. Banu Noyan
Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.