ABD’de ünlü oyuncu Robert De Niro hedefte

New York’ta ünlü oyuncu Robert De Niro’nun sahibi olduğu bir restorana şüpheli paket gönderildi. New York polisi, şüpheli paketi olay yerinden uzaklaştırıldı.

New York polisi, Tribeca’da yeni bir şüpheli paket ihbarı üzerine incelemelerde bulundu. Şüpheli paketin, ünlü oyuncu Robert De Niro’nun sahibi olduğu bir restorana gönderildiği öğrenildi. Paket, olay yerinden uzaklaştırıldı.

PAKET OLAY YERİNDEN UZAKLAŞTIRILDI

Paketin dünkü seri bomba paketleri ile aynı olduğu ifade edildi. New York polisinin, şüpheli paketi olay yerinden uzaklaştırdığı ve Bronx’taki tesise taşıdığı aktarıldı.

TRUMP AÇIKLAMA YAPTI

ABD Başkanı Donald Trump, konu hakkında Twitter hesabından bir açıklama yaptı. Açıklamada, ABD genelindeki bombalı paket korkusunun, medyada kasıtlı olarak yer alan yanlış ve hatalı haberler sebebiyle ortaya çıktığı söylendi. Trump ayrıca medyanın kendine çekidüzen vermesi gerektiğini belirtti.

TRUMP’A CANLI YAYINDA KÜFÜR ETMİŞTİ

ABD Başkanı Donald Trump’a muhalefetiyle de tanınan De Niro, Trump’ın kendi restoranlarına girmesini yasakladığını açıklamıştı. De Niro ayrıca, geçen haziran ayında düzenlenen 72. Tony Ödülleri’nde “Sadece bir tek şey söylemek istiyorum….tir Trump.” ifadeleriyle Trump’a canlı yayında küfür etmişti.

ABD, SON ZAMANLARDA BOMBA PANİĞİ YAŞIYOR

Öte yandan, Hillary Clinton, eski ABd Başkanı Barack Obama, milyarder George Soros, eski CIA direktörü John Brennan ve eski başsavcı Eric Holder’a da içlerinde patlayıcı cihazlar bulunan paketler gönderilmişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.