“50 Fifty”de bu hafta da yine özel röportajlar var

Dream Türk ekranlarının dinamik müzik, magazin programı “50 Fifty”de bu hafta özel röportajlar var…

Dream Türk Tv’de ekrana gelen sunuculuğunu Emel Yalçın’ın, Genel koordinatörlüğünü Suat Yanç’ın, yapımcılığını Noah Entertainment’ın üstlendiği “50 Fifty” bu hafta özel gündemiyle müzik dünyasının nabzını tutacak.

10 Ağustos Perşembe saat 20.00’de yayınlanacak yeni bölümünde; Yıllar sonra müziğe dönen Zerrin Özer’den çok özel açıklamalar izleyicilerle buluşacak. Serkan Kaya’nın Kıbrıs’taki sıcak konserinden özel anlarda 50 fıfty ekranında. Nihan Çelik’in yeni çalışması “Gani”nin klibinden ayrıntılar ve yeni çalışmalar yine ’50 Fıfty’ farkıyla ekrana geliyor. Bunun yanı sıra Stüdyo konuğumuz Begüm Obiz’den müziğe dair çarpıcı sözler “50 Fifty” ekranında sevenleriyle buluşurken Emre Altuğ’dan aşk açıklaması ve Kıbrıs’ta güzel performans en özel anlar da yine Dream Türk ekranına gelecek.

Konserler, yeni klipler ve son haberlerle müzik dünyasının nabzını tutacak “50 Fifty” her perşembe 20.00’de Dream Türk Tv’de

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.