Aşkım Kapışmak ‘İlişkiler Komedisi’ ile sevenleriyle bir araya geldi

Poll Production by Polat Yağcı organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde yazar, davranış bilimleri ve iletişim uzmanı, psikolog Aşkım Kapışmak, ‘İlişkiler Komedisi’ isimli stand-up gösterisiyle sevenleriyle bir araya geldi.

Bu sezon ilk kez Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde stand-up gösterisiyle görücüye çıkan Aşkım Kapışmak, sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Gösterinin içeriğine değinen Kapışmak, “Geçen senede dahil olmak üzere bu ikinci Kuruçeşme gösterisi…İnsanlar çok ilgi gösterdiği için devamını da düşünüyoruz. Bu akşam psikoloji bilgilerini espri ile birleştirip güzel bir performans sergileyeceğiz. İlişkileri, narsizmi, platonik aşkları gülerek anlatacağız.” Sözlerine yer verdi.

AŞKIM KAPIŞMAK İLE AŞKIN KOMİK HALLERİ

Kadın ve erkek doğasındaki farklılıkları mizahi bir dille anlatarak, ilişkilere olan bakış açısıyla fark yaratan Aşkım Kapışmak, ‘İlişkiler Komedisi’ gösterisi ile Kuruçeşme Sahnesi’nden rüzgar gibi geçti. Kuruçeşme Açıkhavayı tıklım tıklım dolduran izleyicilere, ilişkilerde sık yaşanan problemler, toksik ilişkiler, aşk ve mutluluk konuları üzerine dikkat çekici bilgiler verdi. Bilimsel bilgileri stand-up gösterisiyle harmanlayarak izleyiciye aktaran Kapışmak, eğlenerek öğreten gösterisiyle Kuruçeşme seyircisinden tam not aldı. Seyircilerle interaktif paylaşımlarda bulunarak etkileşimi arttıran Kapışmak’ın sahnesinde kahkahalar eksik olmadı. Mizah öğeleriyle süslediği ‘İlişkiler Komedisi’ gösterisinin finalinde alkış yağmuruna tutulan Aşkım Kapışmak, hem eğlenceli hem de öğretici gösterisiyle unutulmaz bir gece armağan etti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.