“50 Fifty” bu hafta da özel gündemiyle müzik dünyasının nabzını tutacak

Dream Türk ekranlarının dinamik müzik, magazin programı “50 fifty”de bu hafta özel röportajlar var…

Dream Türk Tv’de ekrana gelen sunuculuğunu Emel Yalçın’ın, Genel koordinatörlüğünü Suat Yanç’ın, yapımcılığını Noah Entertainment’ın üstlendiği “50 Fifty” bu hafta özel gündemiyle müzik dünyasının nabzını tutacak.

1 Haziran Perşembe saat 20.00’de yayınlanacak yeni bölümde sevilen şarkıcı Rober Hatemo, evinin bahçesinde “50 Fifty”ye özel açıklamalarda bulunacak. Yeni şarkısının heyecanını paylaşan Rober Hatemo, neden “az ama öz” şarkı yaptığını ilk kez Emel Yalçın’a anlatacak.

90’ların yıdızlarından Sibel Bilgiç, müzik dünyasının “çıplaklarını” topa tutarken Tayfun Duygulu, Tarkan’la rekabet ettiği yıllara dair çok özel açıklamaları Dream Türk izleyenlerine anlatacak.
“50 Fifty”nin stüdyo konuğu ise, Tüzzün ve Hakan Kılınç olacak.

Konserler, yeni klipler ve son haberlerle müzik dünyasının nabzını tutacak “50 Ffty” 1 Haziran Perşembe 20.00’de Dream Türk Tv’de…

Abone ol düğmesine tıklayarak yeni haberleri takip edebilirsiniz

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.