Yıldız Tilbe, Harbiye’yi ayağa kaldırdı

Yıldız Tilbe, Bayhan Müzik organizasyonuyla gerçekleşen “N Kolay Harbiye Açık Hava” konserleri serisinde dün gece sahnedeydi.

Binlerce müzikseverin yoğun ilgi gösterdiği Yıldız Tilbe konserinin biletleri konserden saatler önce tükenirken, Harbiye kapısında uzun kuyruklar oluştu.

Bir klasik olan “Delikanlım” ile sahneye çıkan ünlü sanatçı, 2.5 saat aralıksız şarkı söyledi. Tilbe, “Ne güzel oldu, geldiniz, her şey gönlünüzce çok daha iyi olsun.” diyerek kendisini izlemeye gelen izleyicilerini selamladı.

Pembeler İçinde Yıldız Hem Coştu, Hem Coşturdu.

Farklı tarzıyla adından söz ettiren, sahne kostümlerini kendine göre yorumlayan Tilbe, bu kez seçimini pembe

ve beyazdan yana kullandı. Sahnede parlayan Yıldız, hem coştu, hem de binlerce müzikseveri konseri boyunca coşturdu. Yıldız Tilbe kendi klasiklerinin yanı sıra söylediği farklı şarkılar, türküler ile Harbiye’yi ayağa kaldırdı.

Yıldız Tilbe, Bayhan Prodüksiyon organizasyonuyla 01 Haziran perşembe akşamı Harbiye Cemil topuzlu Açıkhava sahnesinde

dinleyicileriyle ile tekrar buluşacak. Konserin sınırlı sayıda kalan biletleri passo’da satışta.

Abone ol düğmesine tıklayarak yeni haberleri takip edebilirsiniz

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.