3. kez anne olan Bergüzar Korel paylaşımıyla duygulandırdı

Geçtiğimiz günlerde 3. kez anne olan Bergüzar Korel, sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşımda bulundu. Hastanede çekildiği kareyi paylaşan Korel, “Uzun ve zorlu bir maratondan çıkmış gibiyim. Biraz yorgun, biraz kaygılı, çokça şaşkın ve mutlu” notunu düştü.

Halit Ergenç ile mutlu bir evliliği olan Bergüzar Korel, Ali ve Han’ın ardından üçüncü bebeği Leyla’yı da kucağına aldı. Yeniden anne olmanın mutluluğunu yaşayan Bergüzar Korel, hastanede çekildiği kareyi paylaşarak duygusal bir not düştü.

Korel, şu ifadeleri kullandı: “Tam da gününde geldi Leyla. Benim her zamanki tezcanlılığıma inat hem gelişi hem de zamanlamasıyla daha hayata gözlerini açtığı ilk andan itibaren bundan sonra her şeyin çok da benim kontrolümde olamayacağını göstererek sanki. Uzun ve zorlu bir maratondan çıkmış gibiyim.

Biraz yorgun, biraz kaygılı, çokça şaşkın ve mutlu. Bin şükür Leyla’nın da benim de sağlığımız yerinde. Hepinizin iyi dilekleri, duaları, mesajları en önemlisi varlığınız için bin kez teşekkür ederim. Hepsi güç verdi bize. Teşekkür etmek istediğim çok insan var. Bu hafta biraz böyle geçecek şimdiden söyleyeyim. Ama en çok hayat sana teşekkür ederim. Her şey için.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.