Zorlu PSM YouTube kanalı yepyeni programlarıyla yayında!

Zorlu PSM sahnelerinde sevilen etkinliklerini ağırlarken YouTube kanalında yaratıcı ve yenilikçi programlarına da yenilerini eklemeye devam ediyor. Müzik dünyasında çığır açan projeleriyle bilinen Can Şengün’ün yeni programı “Can Şengün ile Sıkı Fıkı” ‘nın yanı sıra yerli ve yabancı sahnenin dikkat çeken isimlerini aynı seçkide buluşturan “PSM On Air Sessions” Zorlu PSM YouTube kanalında!

Zorlu PSM, yaz sezonunda her an her yerden erişebildiğimiz Zorlu PSM YouTube kanalına birbirinden eğlenceli çevrimiçi içeriklerinin yenilerini ekliyor. Zorlu PSM’nin sevilen kanalı Zorlu PSM YouTube, yaz sezonu boyunca sevilen içerikleriyle ve programlarının yeni bölümleriyle yayınına devam ediyor. “Can Şengün ile Sıkı Fıkı” ve ilgiyle takip edilen Zorlu PSM’de sahne almış sanatçıların programa özel sergiledikleri performanslardan oluşan bir proje ‘’PSM On Air Sessions’’ ile yaz günlerinde izleyicilerine yepyeni deneyimler sunmaya hazırlanıyor.

Birbirinden ünlü konuklarla “Can Şengün ile Sıkı Fıkı”

Başarılı müzisyen, prodüktör ve içerik üreticisi Can Şengün’ün, sanat dünyasının önemli isimlerini ve birbirinden değerli konukları orkestrası eşliğinde Cem Yılmaz, Kenan Doğulu, Selami Şahin, Fuat Güner ve Edis gibi birbirinden ünlü isimleri Zorlu PSM touché’de ağırlarken Gaye Su Akyol, Ceylan Ertem, Gökhan Türkmen, Aybüke Albere, Fuat Ergin gibi sürpriz konukların da yer aldığı yeni programı “Can Şengün ile Sıkı Fıkı” Zorlu PSM YouTube kanalında izleyicileri ile buluşuyor.

“Can Şengün ile Sıkı Fıkı” programında Can Şengün ve orkestrası eşliğinde sevdiğimiz isimlere daha önce hiç bakmadığımız açılardan bakarken samimi sohbetin yanı sıra bilinen şarkıların yepyeni versiyonlarını, şarkı sözlerinin altındaki gerçek öyküleri ve hafızalardan silinmeyen yılları konukların ağzından dinleyeceğimiz program Zorlu PSM YouTube kanalında izleyicilerle buluşuyor.

Müzik dünyasının dikkat çeken isimleri ‘’PSM On Air Sessions’’da buluşuyor!

Zorlu PSM’nin popüler YouTube kanalının son serisi olan “PSM On Air Sessions”, müzikseverleri özel bir performans ile buluşturuyor. Çekimleri Zorlu PSM’nin içinde bulunan Vestel PSM Radyo Stüdyosu’nda gerçekleşen yeni yayın serisi “PSM On Air Sessions” Zorlu PSM sahnelerinde

konser vermiş sanatçıların YouTube’a özel olarak gerçekleştirdikleri performanslarından oluşuyor. Uluslararası sanatçılar ve yerli sahnenin dikkat çeken isimlerini aynı seçkide buluşturan “PSM On Air Sessions”, Tora, Ivo Dimchev, Oscar Anton, Deniz Tekin, John Grant, Liraz, Binker & Moses, Sefi Zisling gibi müzisyenleri ağırladığı yeni bölümleriyle “Zorlu PSM YouTube” kanalında izleyicilerine müzikal bir şölen sunuyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.