Zakkum “Elbet Bir Gün”

Zakkum, Elveda ve Hüzzam’dan sonra yolculuğuna “Elbet Bir Gün” ile devam ediyor.

Geçtiğimiz aylarda 30 şarkılık DUBLE albümüyle dinleyicilerini yalnız bırakmayan ve “Tek sığınağımız müzik…” açıklamasını yapan grup “Şartlar ne olursa olsun Duble’den birçok şarkıyı kliplendirmeye ve dostlarımıza ulaştırmaya devam edeceğiz…” diyerek, sevenlerine güzel haber verdi.

Geçtiğimiz ay Powertürk Müzik ödülleri 2021’de aldığı ‘En Güçlü Grup’ ödülünü pandemide unutulan tüm müzik emekçisi dostlarına ithaf eden Zakkum, evimiz dediği Ankara’da müziğe sıkı sıkı sarılmaya devam ediyor.

Performans çekimleri Ankara Plush Media platosunda gerçekleştirilen Elbet Bir Gün’ün sözleri Cem Senyücel ; bestesi ve düzenlemesi ise Yusuf Demirkol’a ait.

Klibin yönetmen koltuğunda ise ismini grupla çok sık bir arada gördüğümüz İmre Haydaroğlu oturuyor.

Grubun ‘Zakkum Müzik Yapım’ etiketiyle yayınladığı üçüncü video klibi ‘Elbet Bir Gün’ ilk kez Zakkum YouTube kanalından gösterime girdi.

 

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.