Youtube’a yeni özellik geliyor

Video platformu YouTube, içerik oluşturucuların canlı yayına konuk almalarını sağlayan “Go Live Together” özelliğini açıkladı. Yeni gelen bu özellik sayesinde yayın açan kişiler, yanlarına konuk alabilecek.

Video platformu YouTube, Creator Insider kanalında ve bir blog gönderisinde “Birlikte Canlı Yayına Geçin” özelliğini açıkladı. Yeni gelen bu özellik sayesinde içerik üreticileri, bir konuğunu canlı yayına davet ederek misafiri ile ortak yayın yapabilecek.

Bu özellik, YouTube’un masaüstü sürümünde kullanılamayacağından, içerik üreticiler şimdilik sadece telefon aracılığıyla yayın yapabilecek. İki kişinin canlı yayın yapabildiği ortak yayın seçeneği başlangıçta yalnızca belli bir grup içerik oluşturucunun kullanımına sunulacak. Ancak en az 50 abonesi olan tüm kanallar bir kaç hafta içinde yeni getirilecek özellikten yararlanabilecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.