Yılmaz Özdil Sözcü TV’den ayrıldığını duyurdu

Gazeteci Yılmaz Özdil, bugünkü köşe yazısında 1 Mart’ta yayın hayatına başlayan Sözcü TV’den ayrıldığını duyurdu. Özdil yazısında “Kurucu görevimi tamamladım. Çok muhabbet, tez ayrılık, bırakmayı bilmek lazım.” ifadelerini kaydetti.

Uzun süredir test süreci devam eden ve 1 Mart’ta yayın hayatına başlayan Sözcü TV kuruluşunun birinci haftasında ‘ayrılık’ haberiyle gündeme geldi. Gazeteci Yılmaz Özdil, Sözcü TV’deki görevini bıraktığı açıkladı.

‘BIRAKMAYI BİLMEK LAZIM’
Sözcü’deki bugünkü yazısında “Altı yıldır kağıt üzerinde hayal edilen, yapılamaz zannedilen Sözcü televizyonunu sadece 39 günde hayata geçirmeyi başardık” diyerek şunları yazdı:

“Değerli patronumuz Burak Akbay’a söz verdiğim şekilde ‘kurucu’ görevimi tamamladım. Anadolu imbiğinden damıtılarak süzülmüş kulağa küpe lafımızdır… Çok muhabbet, tez ayrılık, bırakmayı bilmek lazım. Bundan sonrası, genel yayın yönetmenimiz Korcan Karar’ın liderliğinde seçkin haberci arkadaşlarımın.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.