‘Her Yerde Sen’in 2. teaser videosu görücüye çıktı

Başrollerini Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ın paylaştığı Karga7 Pictures yapımı ‘Her Yerde Sen’in 2. teaser videosu görücüye çıktı.

Haziranda FOX’ta ekrana gelecek olan ‘Her Yerde Sen’in 2. teaser’ı, ekran başındakiler başta olmak üzere sosyal medyada büyük beğeni ve ilgi gördü. Romantik komedi türündeki eğlenceli hikayesiyle bu yazın iddialı projeleri arasında yerini almaya hazırlanan ‘Her Yerde Sen’in teaser videosunda, hayatına yeni bir başlangıç yapan Demir (Furkan Andıç) ile hayallerinin peşinden koşan Selin’in (Aybüke Pusat) aynı evde yaşamak zorunda kalmalarının ardından, bu kez de aynı iş yerinde beklenmedik karşılaşmaları anları ekrana geliyor.

Başrollerini Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ın paylaştığı ‘Her Yerde Sen’in oyuncu kadrosunda Ali Yağcı, Aslıhan Malbora, Ali Gözüşirin, Ali Barkın, Deniz Işın, Cem Cücenoğlu, Aziz Caner İnan, Ayfer Tokatlı, Fatih Özkan ileusta oyuncular Ayşe Tunaboylu ve Binnur Şerbetçioğlu yer alıyor.

Yönetmenliğini Ender Mıhlar’ın yaptığı, senaryosunu Deniz Yeşilgün ile Esra Çetek Yılmazer’in kaleme aldığı ‘Her Yerde Sen’ Haziran’da FOX’ta….

‘Her Yerde Sen’ Hikaye:

Adına ister kader deyin ister hayat, başınıza gelen en iyi şeyler çoğu zaman içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir.

Aynı evde hak iddia eden ve keçi gibi inatçı olan Demir (Furkan Andıç) ile Selin (Aybüke Pusat) birlikte yaşamak zorunda kalır. Bu da yetmezmiş gibi birinin çalıştığı şirkete, diğerinin yönetici olarak gelmesiyle birlikte olaylar içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.