Yasemin Sakallıoğlu, “Doğru Koca Nasıl Seçilir?” ile Türkiye turnesine devam ediyor!

Yasemin Sakallıoğlu, yaklaşık 3 sezondur kapalı gişe sahnelediği tek kişilik gösterisi “Doğru Koca Nasıl Seçilir?” ile Türkiye turnesine hız kesmeden devam ediyor!

Bugüne kadar sahneden milyonlara ulaşan başarılı komedyen BKM organizasyonu ile gerçekleşecek turne kapsamında; 8 Eylül’de Denizli’de, 29 Eylül’de Ankara’da, 6 Ekim’de İzmir ve 12 Kasım’da Konya’da seyircisiyle buluşmak için gün sayıyor.

Başarılı komedyenin, kendi yaşamının birbirinden komik hikayelerini, aile bağları, kadın erkek ilişkileri ve bu ilişkilerin psikolojik yansımalarını çeşitli tiplemelerinden yardım alarak aktardığı kahkaha dolu gösterisi, sürpriz sahne performansı ile doruk noktasına ulaşıyor.

Gittiği her şehirde büyük sevgi ve ilgiyle karşılanan Yasemin Sakallıoğlu’nun kapalı gişe gösterisi “Doğru Koca Nasıl Seçilir?” için biletler satışta.

Gösteri Tarihleri___________________:

8 Eylül Denizli – Denizli Açıkhava Tiyatrosu

29 Eylül Ankara – Oran Açıkhava Sahnesi

6 Ekim İzmir – Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu

12 Kasım Konya – Selçuklu Kongre Merkezi

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.