Yamaç’ın Çukur için Erdenetler’e karşı yaptığı plan nefesleri kesti

Show TV’de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı fenomen dizi Çukur’un dün akşam yayınlanan bölümünde ekrana gelen şaşırtıcı hamleler ve yaşanan aksiyon dolu anlar milyonları ekran başına kilitledi.

Yamaç’ın Çukur için Erdenetler’e karşı yaptığı plan nefesleri kesti. Cumali ve Yamaç’ın birbirini koruduğu anların büyük ilgi gördüğü bölümde Koçovalı kardeşlerin arasındaki aile bağının gücü bir kez daha izleyicileri derinden etkiledi.

Pazartesi akşamlarına damga vuran Çukur’un dün akşam ekrana gelen bölümünde Çukur’a saldırıda bulunan Erdenetler’e karşı Yamaç, yaptığı akıllıca planla intikamını aldı! Erdenetler’den paralarını almak için harekete geçen Cumali’ye, Aliço ile haber uçurarak Erdenetler’in altın taşıyacağı tırın yerini söyledi. Adresi alır almaz harekete geçen Cumali, olay yerinde pusuda beklerken Yamaç da yardıma geldi. Cumali’nin Yamaç’a olan öfkesi aralarında yine gerilime neden olsa da iki kardeşin çıkan çatışmada birbirini kolladığı anlar aralarındaki güçlü bağı bir kez daha ortaya koydu.

Yamaç’ın bu çarpıcı hamlesi Çağatay Erdenet ile arasındaki çekişmeyi daha da alevlendirecekti. Finalde Çağatay, soyulduklarını öğrenince büyük bir öfke yaşarken, Çukur’un intikamını alan Yamaç’ın keyifli halleri dikkat çekti. Yamaç ve Çağatay arasında bundan sonra neler yaşanacağı ise büyük merak konusu oldu.

SOSYAL MEDYA #KARDEŞ DEDİ!

Çukur, dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle ABC1 20+’da 5.67 izlenme oranı (rating), 12.22 izlenme payı (share), AB’de 4.51 izlenme oranı (rating), 10.42 izlenme payı (share), Total’de 6.58 izlenme oranı (rating), 15.01 izlenme payı (share) elde etti. #Kardeş etiketi ise Twitter Türkiye’de 6 saat 45 dakika TT listesinde kaldı.

blank

CUMALİ ACI GERÇEKLE YÜZLEŞTİ!

Cumali, Efsun’a silahını doğrulttuğu anlarda Yamaç’ın gelmesiyle şok edici gerçeklerle yüzleşti. Efsun’un hamile olduğunu söyleyen Yamaç, Cumali’yi durdurmayı başardı ancak İdris’in katillerinden birinin, Yamaç’ın çocuğuna hamile olması gerçeği Cumali’yi büyük bir hayal kırıklığına uğrattı.

YAMAÇ’I ŞOKE EDEN OPERASYON!

Yamaç, Çağatay’ın verdiği yeni görev için harekete geçerken karşısında Çukur’u bulunca şoke oldu. Selim ve Çukurlular, silah alışverişi için geldikleri yerde Erdenetler’in saldırısına uğradı. Yamaç, saldırdıkları kişilerin Çukur olduğunu görünce onları korumak için elinden geleni yaptı. Çukurlular’ı saldırıdan sağ salim kurtarmayı başardı ancak silahları ve parayı geri alamadı. Erdenetler’in Çukur’a bir kez daha zarar vermesi üzerine harekete geçen Yamaç, bunun bedelini ödetmek için nefesleri kesen bir hamle yapmaya hazırdı. Murtaza’nın da Yamaç’a yardım etmek istemesi ise herkese büyük sürpriz oldu. Diğer tarafta Çukur da uğradıkları saldırıdan sonra bir çıkar yol ararken Cumali, Erdenetler’den paraları geri alacağını söyledi. Bunun için Aliço’dan yardım isteyen Cumali’ye gizli bir destek Yamaç’tan geldi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.