Vor Klein, bu kez Hande Subaşı’nı ağırlıyor

Şehrin yeni buluşma noktası Vor Klein, bu kez Hande Subaşı’nı ağırlıyor.

Oyunculuktan sonra şarkıcılıkta da başarılı bir çıkış yakalayan Subaşı, geçmişten günümüze unutulmaz şarkıların yer aldığı yepyeni repertuarıyla, 19 Mart Salı akşamı, ilk kez Vor Klein’da sahne alacak. Heyecanla beklenen gece için hazırlıklarını tamamlayan ünlü oyuncu, her hafta Vor Klein’da sevenleriyle buluşacak. Yerinizi şimdiden ayırtın.

İstanbul’un tarihi semtlerinden Karaköy’de Ocak ayında kapılarını açan ve kısa zamanda şehrin en popüler mekanlarından biri olan Vor Klein, bu kez Hande Subaşı’nı ağırlıyor. Oyunculuktan sonra şarkıcılıkta da başarılı bir çıkış yakalayan Subaşı, geçmişten günümüze unutulmaz şarkılara yer vereceği yepyeni repertuarıyla, 19 Mart Salı akşamı, ilk kez Vor Klein’da sahne alacak. Heyecanla beklenen gece için hazırlıklarını tamamlayan ve çok heyecanlı olduğunu belirten ünlü oyuncu, her hafta Vor Klein’da sevenleriyle buluşacak.

Karaköy’ün kendine özgü dokusundan alınan ilhamla, 1970’lerin zengin vintage ruhuyla harmanlanan Vor Klein’da, özenle hazırlanan menü ve kokteyller de konukların beğenisine sunulacak. Hande Subaşı’nın nefis yorumu eşliğinde, unutulmaz bir gece yaşamak istiyorsanız, Vor Klein’daki yerinizi şimdiden ayırtın.

Adres: Kemankeş Caddesi No: 87/A Karaköy – İstanbul
Telefon: 05379469395

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.