Uraz Kaygılaroğlu, Kadir Doğulu’nun gömleğine talip oldu!

Oyuncu Kadir Doğulu, sosyal medya hesabından paylaştığı son fotoğrafıyla olay oldu. Doğulu’ya, Uraz Kaygılaroğlu’ndan da dikkat çeken bir yorum geldi.

Vuslat dizisinin yıldızı Kadir Doğulu, sosyal medya hesabından yeni bir paylaşımda bulundu. Gömleğiyle dikkat çeken oyuncuya, takipçilerinden yorum yağdı. Sefirin Kızı dizisinde Kadir Doğulu’nun eşi Neslihan Atagül’le rol arkadaşı olan Uraz Kaygılaroğlu ise paylaşıma kayıtsız kalamadı.

‘YENGENLE YOLLAYACAĞIM’

Doğulu’nun gömleğine talip olan oyuncu fotoğrafa, “Gömleği bana yollar mısın kadir abi?” yorumunu yaptı. Kadir Doğulu ise, “Olur aslan parçası yengenle yollayacağım” cevabını verdi. İkilinin bu yorumlaşması sosyal medyaya damga vurdu. Öte yandan Uraz Kaygılaroğlu ve Kadir Doğulu, Pis Yedili dizisinde birlikte rol almışlardı.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.