Ünlü sanatçı Selen Görgüzel’den “İmdat”

Ünlü sanatçı Selen Görgüzel’in Poll Production by Polat Yağcı etiketiyle piyasaya çıkarmaya hazırlandığı sözleri ünlü besteci Şehrazat’a ait olan İmdat isimli yeni şarkısını 15 Mart Cuma günü tüm dijital platformlarda yerini almaya hazırlanıyor.

Aranjesi ünlü müzik adamı Volga Tamöz tarafından yapılan “İmdat” şarkısının klibi ünlü yönetmen Gülşen Aybaba imzası taşıyor. İmdat şarkısı Selen Görgüzel’in fark yaratan yorumu, dinamik alt yapılarıyla müzik listelerine üst sıralardan girmeye aday gösteriliyor.

blank

Selen Görgüzel; Yeni heyecanımda yanımda olan tüm dostlarıma sonsuz teşekkür ederim. Özelikle değerli Şehrazat’a bana güvenerek bu özel şarkıyı emanet ettiği için sonsuz teşekkürlerimi iletirim. Selen Görgüzel’in Marka ve Pr danışmanlığını Selim Akar üstlendi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.