gazetemag tv

Uğur Biçer, ‘Kiralık Aşk’ dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu

Son dönemin en dikkat çekici isimleri arasında gösterilen başarılı oyuncu Uğur Biçer, ‘Kiralık Aşk’ dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Geçmişte rol aldığı ‘Osmanlı Tokadı, Düşman Kardeşler, Eyvah Eyvah 3, Güzel Köylü ve Hanım Köylü’ projelerinde ki performansıyla beğeni toplayan yakışıklı oyuncu Uğur Biçer, bir sürprize imza atarak ‘Kiralık Aşk’ dizisiyle izleyiciyle buluştu.

Dizinin gectigimiz hafta yayinlanan bölümünde ‘Cevdet’ karakterine hayat veren Uğur Biçer, izleyiciden tam not aldı.

Şimdiye kadar yer aldığı projelerde komedi oynayan Uğur Biçer, ‘Kiralık Aşk’ dizisindeki kötü adam Cevdet karakteriyle geçtiğimiz hafta sosyal medyada çok konuşuldu.

Dizide İso (İsmail)’nun hoşlandığı Ayşegül’ün kocası olarak diziye dahil olan Uğur Biçer’in canlandırdığı Cevdet karakterinin yeni bölümde ise bu kötü karakterin kimlere zarar vereceği merak konusu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.