Twitter’da kullanıcılara ‘takipçi limiti’ uyarısı

Elon Musk’ın satın aldığı sosyal medya uygulaması Twitter, kullanıcılara kullanım’ ve ‘takip’ limiti uyarısı gösterdi. Bu uyarının yeni bir uygulamadan mı yoksa bir sorundan mı kaynaklandığına dair Twitter’dan henüz açıklama gelmedi.

ABD’li dolar milyarderi Elon Musk’un satın almasının ardından kullanıcıların tepkisini çeken birçok yeni uygulama getirilen Twitter’da şimdi de ‘kullanım limiti aşıldı’ uyarısı çıkmaya başladı. Bugün Twitter’a giren kullanıcılar, “Kullanım limiti aşıldı. Lütfen birkaç dakika bekle, sonra tekrar dene” ile “Üzgünüz takip limitine takıldın. Lütfen biraz bekle sonra tekrar dene” gibi uyarılarla karşılaştı.

Twitter’ın kendi açıklamasına göre bu ‘limit’ler belli başlı bazı durumlarda kullanıcılara görünüyor. Twitter’ın açıklamasına göre limitler, Twitter’ın perde arkasındaki yoğunluğunun bir kısmını alır, hata sayfalarının görülme sıklığını azaltır ve kesinti sürelerini kısaltır.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.