Tuba Büyüküstün, İngilizce “Anlamak istiyorum” videosuna cevap verdi

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, önceki gece Etiler’de objektiflere yansıdı. Bir mekandan çıkarken görüntülenen Büyüküstün, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Gazetecilerin sorularını samimiyetle yanıtlayan Tuba Büyüküstün, ‘Zeytin Ağacı’ film ekibinden birkaç oyuncu arkadaşıyla birlikte akşam yemeğine katıldığını açıkladı.

HER ŞEY YOLUNDA

Tuba Büyüküstün, İngilizce “Anlamak istiyorum” dediği videonun çok konuşulmasıyla ilgili ise, “Söyleyeceğim şeyi söyledim zaten” dedi. Büyüküstün, şunu söylemişti: “Birkaç gün önce kendimi anlamak istiyorum, anlamaya ihtiyacım var derken buldum. Biri beni sevgiyle, dürüstlükle tutuyordu ve söyleyebileceğim tek şey anlamam gerektiğiydi.”

Tuba Büyüküstün, daha sonra “Tatil yaptım, geldim. Her şey yolunda” ifadelerini kullandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.