gazetemag tv

Tom Clancy’s Jack Ryan 3. sezonu için onay alındı

Jack Ryan 3. sezon ne zaman? İşte çekimlerin başlayacağı tarih.

Amazon, başrolünde John Krasinski’nin yer aldığı Tom Clancy’s Jack Ryan’ın 3. sezonunu onayladı.

“Tom Clancy’s Jack Ryan” 3. sezon prodüksiyonuna önümüzdeki yaz aylarında başlanacak. Dizinin ikinci sezon prömiyeri ise henüz izleyici karşısına çıkmış değil. İkinci sezon, showrunner ikili Carlton Cuse ve Graham Roland’ın imzasıyla ekrana taşınıyor ve ünlü ajanın Güney Amerika’da yürüttüğü zorlu bir görevi takip ediyor. Senaryo Cuse ve Roland’ın imzasını taşıyor.

“Tom Clancy’s Jack Ryan”in başlıca rollerinde Krasinski’ye Noomi Rapace, John Hoogenakker, Michael Kelly, Wendell Pierce ve Abbie Cornish gibi isimler eşlik etti.

Tom Clancy’nin yarattığı ünlü ajan Jack Ryan karakterine daha önce Alec Baldwin, Harrison Ford, Ben Affleck ve Chris Pine gibi ünlü oyuncular da hayat verdi. Paramount ve Skydance Television ortaklığında hayata geçirilen dizinin yürütücü yapımcılığını Michael Bay, Brad Fuller, Andrew Form David Ellison, Dana Goldberg, Marcy Ross, Mace Neufeld ve Lindsey Springer üstleniyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.