Tolga Sarıtaş’ın aşk sessizliği

‘Söz’ dizisinin başrol oyuncusu Tolga Sarıtaş, önceki akşam Bağdat Caddesi’nde görüntülendi. Sarıtaş, İzmirli moda tasarımcı Zeynep Mayruk ile aşk yaşadığı haberlerine sessiz kaldı.

Adı ilknur Şeref, Hazal Emre, Ebru Şahin gibi isimlerle ile anılan oyuncu Tolga Sarıtaş hakkında bir iddia daha ortaya atılmıştı. Sarıtaş’ın İzmirli moda tasarımcı Zeynep Mayruk’la birlikte olduğu konuşuluyordu. Habertürk’ten Akif Yaman’ın haberine göre, ‘Söz’ dizisinin başrol oyuncusu Tolga Sarıtaş, önceki akşam Bağdat Caddesi’nde görüntülendi.Rol arkadaşı Genco Özak ve arkadaşlarıyla yemek yiyen Tolga Sarıtaş’ın keyfi yerindeydi.Mekan çıkışında arkadaşlarıyla yemek yemeğe geldiğini söyleyen Sarıtaş, İzmirli moda tasarımcı Zeynep Mayruk ile aşk yaşadığı haberlerine sessiz kaldı.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.