Timur Acar ‘Kapı’ filmi için ‘Bir Ay Doğar’ türküsünü seslendirdi

12 Nisan’da vizyona girecek Mardinli bir ailenin acıklı serüveni ‘Kapı’ kliplendi! Filmin başrol oyuncularından Timur Acar, ‘Bir Ay Doğar’ türküsünü seslendirdi.

Timur Acar’ın stüdyo görüntüleri, ve bir aileyi yakan 25 yıllık acının yolculuğunu konu alan filmin etkileyici sahnelerinden oluşan klip yayında!

25 yıl önce Berlin’e taşınan aile, beklenmedik büyük bir haberin ardından Mardin’in yolunu tutuyor. İşte belki de yıllardır tüm aileyi kemiren soru işaretleri, bu apansız yolculukla cevaplanmaya başlıyor. Bu yolculuğun şoför koltuğunda ise Timur Acar’ın canlandırdığı ‘Remzi’ oturuyor.

Başrollerini Kadir İnanır (Yakup) , Vahide Perçin (Şemsa), Timur Acar (Remzi), Aybüke Pusat (Nardin) ve Erdal Beşikçioğlu’nun (Efrem) üstlendiği film Mezopotamya’nın kalbinden, 2019’ün Türkiyesi’ne uzanacak.

Nihat Durak’ın yönettiği, Filiz Üstün Durak’ın yazdığı bu etkileyici ve sıra dışı aidiyet hikayesi Durak Film imzalı. Güçlü kadrosuyla ‘Kapı’ 12 Nisan’da sadece sinemalarda!

Kadir İnanır’ın altın yılı “Kapı” ile geliyor

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.