TEV Eğitime Destek Korosu ve Şevval Sam Konseri

Türk Eğitim Vakfı İzmir Şube ev sahipliğinde düzenlenecek konser, 22 Haziran Çarşamba günü Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşecek.

Türkiye’nin en güçlü sivil toplum kuruluşlarından Türk Eğitim Vakfı’nın(TEV) 55. kuruluş yıldönümü için düzenlenecek konserde ünlü sanatçı Şevval Sam sahne alıyor. TEV İzmir Şubesinin ev sahipliğinde 22 Haziran’da İzmir Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda Siren Ertan’ın sunuculuğunda gerçekleşecek olan konserde TEV Gönüllüleri Eğitime Destek Korosu da yer alacak. Konserin tüm geliri Türk Eğitim Vakfı’na bağışlanacak.

Maddi imkânı kısıtlı gençlere fırsat eşitliği sağlayan Türk Eğitim Vakfı 55. Yaşını, Kuruluş yıldönümü için düzenlenecek büyük bir konserle kutluyor. 55. yıla özel, Türk Eğitim Vakfı yararına düzenlenen konserde Türkiye’nin sevilen seslerinden Şevval Sam sahne alacak ve dillerden düşmeyen şarkılarını TEV için okuyacak. 22 Haziran’da İzmir Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda yapılacak konserde Şevval Sam’a TEV Gönüllüleri Eğitime Destek Korosu da eşlik edecek.

Konserle ilgili bilgi veren TEV İzmir Şube Başkanı Gülnur Soybayraktar, TEV’in yarım asırdır devam eden eğitim seferberliğinde İzmir’in önemli bir yeri olduğunu belirterek “Türk Eğitim Vakfı olarak daha gidecek çok yolumuz, desteklenecek çok gencimiz olduğunu biliyoruz. Bizleri yalnız bırakmayan Şevval Şam, Siren Ertan ve TEV Eğitime Destek Korosu başta olmak üzere tüm destekçilerimize en içten teşekkürlerimi iletiyorum. 55.yıl dileğimiz daha fazla gencimizi hayallerine kavuşturmak. Bu amaçla vakfımızın 55. Kuruluş yıldönümüne özel bağışlarıyla yanımızda olan Folkart, Luna Elektrik, Norm Holding, Betoya Prefabrik, M. Cem Özdemir, Axa Sigorta A.Ş., Sarıgözoğlu A.Ş., Dokay, Seyrek Boru gibi İzmir’in önde gelen firmalarına ve iş insanlarına teşekkür ediyoruz. Gelin hep birlikte gençlerimizin hayatlarına dokunurken kendi hayatlarımıza da anlam katalım. 22 Haziran’da Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşecek bu muhteşem geceye tüm eğitim sevdalılarını bekliyoruz” dedi.

Organizasyonu üstlenen Vigor Event konser ve bilet satışlarından elde ettiği gelirin büyük bir kısmını TEV’e bağışlayacak. Konserin biletleri Biletix’te satışa çıkarıldı. TEV’e desteğini sunan Biletix de bilet satışlarından aldığı komisyonu minimumda tutacağını duyurdu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.