Tarık “Canparem” ile bu yaz sevenleriyle yeniden buluşuyor

Sevilen sanatçı Tarık üç yıl aradan sonra söz ve müziği kendisine ait olan “Canparem” ile bu yaz sevenleriyle yeniden buluşuyor olmanın mutluluğunu yaşıyor.

Şarkının düzenlemesi başarılı aranjör Selim Çaldıran imzası taşıyor. Yapımcılığını kendisinin üstlendiği “Canparem” şarkısında Tarık’ın özlenen melodilerini duyacaksınız.

“Canparem” klibi için Bodrum’a giden Tarık, Gökhan Özdemir yönetmenliğinde yollarda geçen keyifli bir yaz klibi çekti. Çekimleri dört gün süren klipte Tarık’a BBG Evi’ndeki arkadaşlarından Murat Makar ve Sinan İlhan eşlik etti. Ortaya çok eğlenceli ve gülümseten samimi görüntüler çıktı. “Canparem” klibi çok yakında tüm dijital platformlardaki yerini alacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.