gazetemag tv

Şükran Ovalı ve Caner Erkin çiftinin bebeklerinin cinsiyeti belli oldu

6 ay sonra bebeklerini kucaklarına almanın heyecanını yaşayan Şükran Ovalı ve Caner Erkin çiftinin bebeklerinin cinsiyeti belli oldu.

Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu Caner Erkin ile oyuncu Şükran Ovalı, geçtiğimiz yıl Roma’da 10 kişinin katıldığı sade bir törenle dünyaevine girdi. Çift şimdi ise başka bir heyecan içinde. Şükran Ovalı 3.5 aylık hamile.

İKİZ BEBEK Mİ?

Ünlü çiftin ikiz bebek beklediği iddia edilmiş, Caner Erkin’in eşinin bir dediğini iki etmediği yazılmıştı. Çiftin ikiz bebek beklemedi ortaya çıktı. Star TV’de yayınlanan magazin programı Duymayan Kalmasın bebeğin cinsiyetini de açıkladı. Caner Erkin ile Şükran Ovalı’nın kızları olacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.