Squid Game 2. Sezon tanıtımı yayınlandı

Dünyayı kasıp kavuran ve Netflix’in en çok izlenen dizisi unvanına sahip Squid Game ikinci sezonuyla dönüyor. Netflix dün akşam Brezilya’da gerçekleştirdiği Tudum etkinliğinde dizinin 2. sezonuna ilişkin kısa bir tanıtım yayınladı. Tanıtımda oyuncu kadrosunda yer alacak yeni isimler açıklandı. Kısa bir tanıtım videosuyla popüler diziye yeni katıldığı duyurulan oyuncular ise şöyle: Yim Si-wan, Kang Ha-Neul, Park Sung-hoon ve Yang Dong-geun.

2021 yılına damgasını vuran Squid Game dizisi ikinci sezon tanıtımıyla izleyicileri heyecanlandırdı. Dizinin ikinci sezonu için hazırlıklar başlarken Netflix dün akşam Brezilya’da gerçekleştirdiği Tudum etkinliğinde dizinin 2. sezonuna ilişkin kısa bir tanıtım yayınladı.

Öte yandan Netflix, dizinin ikinci sezonuna katılacak yeni oyuncuları da açıkladı. Jung-jae, Gi-hun rolünü yeniden canlandıracak ve Hwang Dong-hyuk bu yılın sonlarına doğru yapımına başlanacak dizinin ikinci sezonunu yönetmek ve yürütücü yapımcılığını üstlenmek üzere geri dönecek.

Lee Byung-hun Front Man karakteriyle geri dönerken, Wi Ha-jun polis dedektifi Jun-ho karakterini yeniden canlandıracak ve Gong Yoo da 2. sezonda yeniden yer alacak. Kısa bir tanıtım videosuyla popüler diziye yeni katıldığı duyurulan oyuncular ise şöyle: Yim Si-wan, Kang Ha-Neul, Park Sung-hoon ve Yang Dong-geun.

PLATFORMUN EN ÇOK İZLENENİ
Squid Game 17 Eylül 2021’de Netflix’te yayın hayatına başladı ve küresel bir fenomen haline geldi. Dizi, 28 günde 1,65 milyar saatten fazla izlendi ve 111 milyon hesaba ulaşarak Netflix’in başlangıçta 100 milyon aboneye ulaşan ilk dizisi oldu. Hala Netflix’in en çok izlenen dizisi olma unvanını elinde bulunduruyor.

Tudum sırasında Netflix ayrıca Squid Game’i gerçeğe dönüştüren The Challenge adlı yarışmanın da ön gösterimini yaptı. Yarışmada 456 oyuncu, bir reality show için en büyük ödül olan 4.56 milyon dolarlık nakit ödül için mücadele edecek. Yarışmacılar diziden esinlenen birçok oyunun yanı sıra bazı yeni oyunlarda yarışacak. On bölümlük yarışma Kasım’da platformda izleyiciyle buluşacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.