Son halini paylaşan Edis hayranlarını hayrete düşürdü

Pop yıldızı Edis Görgülü imaj değiştirdi.

XOXO dergisinin 78. sayısının kapak konuğu olan ünlü şarkıcı Edis Görgülü, saçlarını sarıya boyattı. Yeni tarzıyla sosyal medyayı sallayan ünlü şarkıcının yaptığı paylaşım, kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı. Ünlü isimler Edis’in bu tarzını beğendiklerini dile getirdi.

Edis’in kapak konuğu olduğu dergiden paylaşılan fotoğrafa şu not düşüldü:

“Konserlerde sanki insanları yakıyorum, acı duyuyorlar ama anlamıyorlar gibi geliyor… Bir yerini yaktıgıında birkaç saniye ne olduğunu anlamazsınız ama sonra acısı çıkar ya; karşımda yananların da bana dumanı ulaşıyor… Bu onlarla yaşadığım bir ritüel. Bu güce ulaştıktan sonra ondan geriye hiç düşmedim. Aksine, bu ateşin daha çok insanı yakması lazım. Terapi gibi bir his…

Evet, Edis Görgülü veda ediyor… Bize, size, kendine. Ve en önemlisi, An’a. Bu onu kısa bir süreliğiine son görüşünüz. Gitmeden önce XOXO’nun 78. sayısının kapak konuğu oluyor. Korkmayın, geri gelecek… Başka bir Edis olarak. Siz ona şimdiden, Yeni Edis de diyebilirsiniz.”

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.