ŞOK! Meryem Uzerli 1 milyon dolar istedi

Arap yıldız Fayez AlSaeed, yeni klibinde oynaması için Meryem Uzerli’ye teklif götürdü.

Arap yıldız Fayez AlSaeed, yeni klibinde oynaması için Meryem Uzerli’ye teklif götürdü. Dakika başına 600 bin lira, toplamda 1 milyon dolar isteyen oyuncu, ‘Meryem, yüksekten uçuyor’ dedirtti.

Ülkemizde yakaladığı şöhreti Arap ve Ortadoğu dünyasına taşıyan Meryem Uzerli, gün geçmiyor ki buradan bir teklif almasın… Sık sık Dubai’ye giden ve yakında kendi ismini taşıyan kozmetik ürünlerini burada satışa sunacak olan güzel oyuncuya yeni bir teklif geldi.

Birleşik Arap Emirlikleri’nin yıldızı Fayez AlSaeed, yeni şarkısının klibinde Meryem Uzerli’yi oynatmak istedi. Arap şarkıcı, ortak tanıdıkları sayesinde güzel oyuncuya ulaştı.

Türkiye’de rol aldığı dizi, film ve reklamlardan astronomik ücretler alan Meryem Uzerli, yine yüksekten uçtu.

Güzel oyuncu, Fayez AlSaeed’in klibinde oynamak için ünlü şarkıcıdan tam 1 milyon dolar istedi!

Meryem Uzerli’nin talep ettiği ücret, hem AlSaeed’i hem de Arap hayranlarını şoke etti.

Alman oyuncunun, 5 dakikalık klipte oynamak için yaklaşık 3 milyon lira istemesi “Meryem, kendisini Hollywood yıldızı sanıyor” dedirtti. Fayez AlSaeed’in Meryem Uzerli’nin istediği astronomik ücreti verip vermeyeceği, kısa bir süre sonra netlik kazanacak. Takvim

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.