ŞOK! İbrahim Kutluay, hapse girebilir

Demet Şener, eski eşi İbrahim Kutluay’ın hakaretlerine maruz kaldığını ileri sürerek koruma kararı aldırmıştı. Şener, Kutluay’ın kararı ihlal etmesi üzerine savcılığa başvurdu.

Manken Demet Şener, eski eşi İbrahim Kutluay’ın hakaretlerine maruz kaldığını ileri sürerek koruma kararı aldırttı. Şener’in, Kutluay’ın kararı ihlal etmesi üzerine savcılığa başvurduğu, eski eşin hapse girebileceği öğrenildi.

Demet Şener, nafaka borcunu ödemeyen eski eşi İbrahim Kutluay’ın hakaret ve tehditlerine maruz kaldığını ileri sürerek mahkemeden koruma kararı aldırdı.

Sabah gazetesinden Dilek Yaman’ın haberindeki iddiaya göre, koruma kararı devam ederken, 7 Mayıs günü İbrahim Kutluay, aracıyla Demet Şener’in evine gelerek mahkeme kararını ihlal etti.

Kapısında eski eşini gören ünlü manken, savcılığa başvurarak, Kutluay’ın koruma kararını ihlal ettiğini belirtti.

Kutluay’ın dosyası İnfaz Bürosu’na gönderildi.

İnfaz savcılığının kararı sonrası Kutluay’a zorlama hapsi uygulanıp uygulanmayacağına karar verilecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.