ŞOK! Gülşen’den kadın vokalistlere “Domuz” hakareti

Söylemezsem Olmaz canlı yayınında şarkıcı Gülşen’ in son konserinde kadın vokalistlerine söylediği sözler masaya yatırıldı.

Ünlü popçu Gülşen hafta sonu Bostancı Gösteri Merkezi’nde hayranlarıyla buluştu. Beyaz kostümüyle yürekleri hoplatan Gülşen konserin ilerleyen dakikalarında erkek vokalistlerine övgüler yağdırdı. Ancak Gülşen yere göğe sığdıramadığı erkek vokalistlerin aksine kadın vokalistlerine şoke eden sözler sarf etti. Erkekleri göstererek “şunların yakışıklılığına bakın” diyen Gülşen kadın vokalistleri göstererek “bir de şunlara bakın bugün domuz gibiler” dedi. Salonda derin bir sessizlik yaşanırken Gülşen’in vokalistlerine neden “domuz” dediği anlaşılamadı. Gülşen’e bu hareket hiç yakışmadı!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.