Kanal D ve Leke dizisinin “işaret dili”yle yaptığı paylaşım farkındalık yarattı

Kanal D ve Leke dizisinin sosyal medya hesaplarından “işaret dili”yle yaptığı paylaşım sosyal medyada farkındalık yarattı.

Kanal D’nin yapımını Tims&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerini Burak Sevinç ve Melis Sezen’in paylaştığı “Leke”, bu akşam 20:00’de ilk bölümüyle ekrana geliyor.

Dizide Yasemin’e hayat Melis Sezen ve erkek kardeşi Murat’ı canlandıran Kerim Tuna Kaba’nın işaret diliyle konuştukları video dün sosyal medyadan yayınlandı.

Melis Sezen ve Kerim Tuna; “Leke 16 Nisan Salı günü Kanal D’de başlıyor. Hikayemizi sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Salı günü buluşmak üzere” sözlerini işaret diliyle söyledi.

Leke, karanlık geçmişinin bıraktığı travmayla kadınlara mesafeli durmayı seçen ve hayatını işitme engelli kardeşi Murat’a adayan Yasemin’in fırtınalı aşkını konu alıyor. Leke’nin yönetmenliğini Metin Balekoğlu, senaryosunu ise Yıldız Tunç üstleniyor.

“Leke”, her Salı akşamı Kanal D’de…

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.