ŞOK! Demet Akalın ile Hande Yener dışarıda dost

Hande Yener ile Demet Akalın arasında yıllardır süren düello iyiden iyiye kızıştı…

Önceki gün Bodrum’da verdiği konser sonrası gazetecilere “En çok telif alan şarkıcı” listesini gösteren Hande Yener, kendisine sahnede Hande Yener’in şarkısını isteyen izleyenine “Can Düşmanım” diyen Demet Akalın’a “Şampiyon benim, bakın beşinci kim” sözleri ile taş attı.

Kuliste gazeteciler ile yaptığı röportajda Akalın için “Bir özel oluyorum, bir can düşmanı… Gününe göre değişiyor” diyerek kahkaha attı.

Her zaman doğruları söylediği için taşlandığını belirten şarkıcı “10 yıldır bu piyasaya yenilik getirmeye uğraşıyorum” diye konuştu.

“ONLAR DIŞARIDA DOST”

Son olarak Tarkan‘ın açık hava konserinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Demet Akalın da “Hande Yener’in ‘Bodrum’ şarkısını söylediniz. Sorun oldu mu?” sorusuna “Evet söyledim, ne var? Sahnede yapılan espri sahnede kalır” dedi, muhabirlerin konuyu uzatmaması için de Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt, “Onlar dışarıda dost” şeklinde ilginç bir açıklama yaptı ve akıllarda soru işareti bıraktı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.